Etiler Altus Klima Servisi

Etiler Klima Tamiri

Etiler Altus Klima Servisi

Etiler altus klima servisi bakım,arıza tamiri ve klima montaj sektöründe Altus klimaların yapısını ve çalışma prensibini iyi bildiği için bu konuda sizlere en iyi hizmet veren etiler klima servisidir. Arızalı altus klimalarda değişmesi gereken parçaları değiştirir bazı merdiven altı servisler gibi sizlerin parasına göz dikmeyiz.

Altus klimalar akıllı teknoloji ve estetik tasarımları ile sağlam klima yapısı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz klimalar tasarlar.Klimalar sağlık acısından da çok önemlidir.Klimalar sürekli ortamdaki havayı devir daim eder.Eğer ortam da ağır bir koku var ise altus marka klimaların bakım zamanları gelmiştir.Klimaların kullanım sıklığına göre 1 yılda 2 kez bakımlarını yaptırmayı unutmayın.Etiler Altus Klima Servisi’ni klima bakımı için arayabilirsiniz 0212 221 00 09.

Etiler Altus Klima Montaj Servisi

Klima alırken dikkat edilecek en önemli konulardan biride montaj ve keşfidir.Eğer düzgün bir klima keşfi yapılmaz ise isterse en büyük klimayı alın yinede verim alamazsınız.Etiler Altus Servisi’ni klima keşfi için çağırabilirsiniz.Etiler klima servisi montaj işlemi sırasında ilerleyen zamanlarda bakır boru tesisatında meydana gelecek aşınmaları önlemek amacıyla önlem alır. Altus Klimaların dış ünitesinde bulunan basınç ve emiş değerlerine uygun klima tesisatı ile iç üniteye bağlantı yapılır.Ve rahatça soğutma çevrimi yapabilsin diye kıvrım v.b.  olmadan düzgün bir montaj işlemi yapar.Klima montajlarında en önemli faktör klima vakumlamasıdır.Klima vakumlama yapılmaz ise klimalarda ilerleyen zamanlarda verim düşüklüğü ve kompresör arızası meydana gelir.

Etiler Altus Klima Bakımı

Etiler Klima Altus Servisi olarak Altus klimalar için bakım hizmeti vermekteyiz.  

Etiler Klima Tamiri

Etiler Altus Klima Servisi

Etiler Altus Klima Servisi olarak Altus klima kullanıcılarına klima servisi hizmeti vermekteyiz.

Etiler Altus Klima Tamiri

Etiler Altus Klima Tamiri işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Etiler Altus Klima Bakım Servisi

Otomobillerimiz ile uzun yol seyahatleri yapmadan önce mutlaka akü,yağ ve lastik kontrollerini yaptırıp çıkarız.Yollarda başımıza bir kaza bela gelmesin diye.Klimalarımızı da uzun ve sıcak yaz mevsimleri öncesi bakımlarını yaptırmamız gerekiyor.2016 yaz aylarında Nasa dan gelen açıklamaya göre mevsim sıcaklarının üstünde olacağından bahsediyor. Bu da demek oluyor ki Altus marka klimalarımızu uzun ve yoğun tempoda çalışacak anlamına geliyor.Bakımsız ve hazırlıksız klimalar sizlere en an sorun açabilir ve sıcak yaz aylarında arıza ve bakım yaptıracak bir servis bulamayabilirsiniz.İlkbahar aylarında altus klima bakımlarını yaptırısanız sizler ve altus klimalarınız için doğru bir tercih yapmış olursunuz.

HİZMETLERİMİZ

Altus Klima Arızası

Altus Klima Bakımı

Altus Klima Çalışmıyor

Altus Klima Gaz Sarjı

Altus Klima Isıtmıyor

Altus Klima Kumandası

Altus Klima Montajı

Altus Klima Soğutmuyor

Altus Klima Sökme

Altus Klima Su Akıtıyor

Tıkla Servisi Ara