Etiler Baymak Klima Servisi

Etiler Baymak Klima Servisi

Etiler Baymak Klima Servisi’ne ulaşmak için 0(212)221 00 09 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilirsiniz. Etiler Baymak Klima Servisi, Beşiktaş ve bütün mahallelerine hizmet sunmaktadır.

Baymak marka klimanızda ortaya çıkacak teknik sorunda aramanız gereken tek numara Etiler Baymak Klima Servisi’nin numarasıdır. Baymak klimada ortaya çıkan sorunun durumuna göre yerinde ya da servis tamirhanemize nakledilerek servisimizde tamir edilir ve tekrar ustalarımız tarafından Baymak klima eskiden takılı olduğu yere takılır.

Etiler Baymak Klima Servisi

Baymak klima bakımını yapan ustalarımız klimanızı ilk günkü gibi temiz yapar. Klima bakımı genelde temizlik için yapılmaz klimada meydana gelebilecek arızaları önlemek, teşhis etmek için yapar. Bazı klima kullanıcıları Baymak klima bozulduğunda Etiler Baymak Klima Servisi’ni arayarak klima bakımı talep ediyor. Bakımlarını zamanında yapılmadığı için Baymak klimadaki arızanın farkına varamıyorlar ya da klima bozulunca suçu marka ya da montajı yapan servis elemanlarında buluyorlar halbuki klimanın bakımı zamanında yapılsa kimsenin başı ağrımayacak.  Baymak klima bakımından serpantinler özel bir ilaçla yıkanır. Klimadaki kötü koku, kir, pas, toz temizlenir ve özel bir koku sıkılarak klimanın etfara yayabileceği pis kokuların önüne geçilir.

Etiler Baymak Klima Servisi

Baymak klima takma uygulamasına geçmeden önce klima kurulumunun yapılacağı yerde keşif yapılmalıdır ve gereken büyüklükte klima ortama takılmalıdır. Keşik işlemi gerçekleştirildikten sonra Baymak klima takma işlemine geçilir. İlk önce iç ünitenin yeri ayarlandıktan sonra dış ünite ayakları takılır ve dış ünite bu ayaklara oturtulur. Daha sonra dış ünite ve iç ünite arasında bağlantı sağlayacak olan bakır borular ve iletişim kabloların takılma işlemine geçilir drenaj borusu takıldıktan sonra Baymak klimanızın elektrik ve sigorta bağlanma işlemine geçilir. Etiler Baymak Klima Servisi elemanları bu işlemleri yaptıktan sonra Baymak marka klimanızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Baymak Klima Sökme işlemini yapmaktayız. Baymak klimanın sökme işlemi oldukça dikkat gerektiren bir iştir. Baymak klima sökülürken gazının kaçmamasına dikkat edilmelidir. Baymak klimadan sökülen bakır borular özenle sökülmeli kırılmamalı ve bükülmesine karşı dikkat edilmeli. Gereken güvenlik önlemleri sağlanmalıdır ve tekrar takılırken sorunsuz bir şekilde takılması sağlanmalıdır. Böylece sökme işlemi gerçekleştirilir ve bakım ya da nakliye yapılması gerekiyorsa yapılmak üzere faaliyete geçilir.

Etiler Baymak Klima Servisi elemanlarının yapmış olduğu parça değişim işlemleri bir yıl garantilidir. İşlem tarihinden itibaren bir yıl içerisinde tekrar arızalanan Baymak klimalar için Etiler Baymak Klima Servisi’ni arayabilirsiniz.

 

Baymak klima gaz şarjı

Baymak Klima bakımı
Baymak Klima montajı
Baymak Klima demontajı (sökümü)
Baymak Kanallı klimalarda kanal temizliği
Baymak Klimanın devreye alınması
Baymak Klima arıza giderme
Baymak Screw kompresör tamiri
Baymak Pistonlu kompresör tamiri
Baymak Klima yıllık bakımları
Baymak Klima üfleme ve emiş temizliği
Baymak Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
Baymak Klima evaporatör (kondanser) temizliği
Baymak Klima filtresini yenileme veya temizleme
Baymak Klimanın taşınması
Baymak Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
Baymak Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması
Baymak Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini

Share
Tıkla Servisi Ara