Etiler Daikin Klima Servisi

Etiler Daikin Klima Servisi teknik destek ekibinin birikimine teknik katarak servis sunmaktadır. Etiler Daikin Klima Servisi diğer markaları da tamir etmektedir. Ustalarımızın onardığı arızalar bir yıl boyunca garanti kapsamında.  Ustalarımız küçüklükten yetişip, mesleki okullarda eğitimlerini almış uzman bireylerdir. Gayemiz klima kullanıcılarını mağdur bırakmamak.

Klima kullanıcılarına kaliteli hizmet sunma güvencesi veriyoruz. Yapılan onarımlar Etiler Daikin Klima Servisi merkezi sunucularında kayıtlıdır. Daikin klimada sorun çıktığında ilk olarak Etiler Daikin Klima Servisi’ni aramalısınız. Daikin klima bakımı yaptırmak için Etiler Daikin Klima Servisi ile iletişime geçiniz. Yapılan bakım klima parçalarını korumakta. Bakımı yapılan klimaların parçalarının uzun süre işlevselliğini koruduğu gözlemlenmekte. Bozulan Daikin klima yerine yeni bir klima almadan önce Etiler Daikin Klima Servisi ile görüşerek servis randevu talebinde bulunun. Klima bakımı için hiç bir masraftan kaçınılmamalı. Çünkü bakım cihaz sağlığı için önem taşımakta. Etiler Daikin Klima Servisi ekiplerine yaptırırsanız bu klimanızın iyiliği içindir.  Nitelikli servis konusunda akıllara gelen servisiz.

Etiler Daikin Klima Servisi Yedek Parça

Periyodik şekilde Daikin klima bakımı yaptırmak ustalarımızın işidir.  Yedek parça satışında kullanılan parçalar fabrika çıkışlı. Bu parçalar değiştirildiği andan başlamak üzere bir sene boyunca garantilidir. Takma işlemleri Etiler Daikin Klima Servisi yetkili elemanları tarafından yapılmakta. Yedek parça satış fiyatı herkese uygun bir şekilde değerlendirilmiştir.  Etiler’e aynı gün içerisinde servis vermekteyiz.

Daikin Klima bakımı
Daikin Klima montajı
Daikin Klima demontajı (sökümü)
Daikin Kanallı klimalarda kanal temizliği
Daikin Klimanın devreye alınması
Daikin Klima arıza giderme
Daikin Screw kompresör tamiri
Daikin Pistonlu kompresör tamiri
Daikin Klima yıllık bakımları
Daikin Klima üfleme ve emiş temizliği
Daikin Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
Daikin Klima evaporatör (kondanser) temizliği
Daikin Klima filtresini yenileme veya temizleme
Daikin Klimanın taşınması
Daikin Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
Daikin Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması
Daikin Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini

 

Eyüp Airfel Servisi

Etiler Daikin Klima Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi Ara