Gül Teknik Servis olarak 2010  yılından itibaren klima ve kombi sektöründe hizmet vermekteyiz.Günden güne daha fazla müşteriye ulaşıyor ve arızalı klimaları onarıyoruz.Amacımız Beşiktaş Etiler semtinde yazın kavurucu sıcağında ve kışın dondurucu soğuklarında mağdur bir klima kullanıcısı bırakmamaktır.Bu amaç ile çıktığımız yolda,gelişen klima teknolojilerini takip eden klima teknisyenlerimiz genç ve tecrübelidir.Sizlere en iyi Etiler klima servisi hizmeti sunmak için  sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz.

Etiler Klima Servisi

Yaz mevsiminin bunaltıcı sıcaklarının kendini iyiden iyiye gösterdiği şu günlerde kullandığınız klimanın bozulması canınızı sıkabilir. Bu durum sizi hem bunaltıcı sıcaklara direk olarak maruz eder diğer yanda bütçenize etki eder. Etiler Klima Servisi uygun fiyata klima tamiri yaparak sizin iyiliğinizi düşünerek hizmet vermektedir. Etiler’de ve Beşiktaş’ın diğer semtlerine Etiler Klima Servisi olarak servis sunmaktayız. 10 yıllık bir tecrübe ile klima servisi vermekteyiz. Deneyimli ustalarımız klimasında sorun yaşayan Etiler sakinlerinin yanındadır. Klima servisi talebinde bulunmak için 0 212 221 00 09 telefon numaramızı arayabilirsiniz. Etiler Klima Servisi, servis hayatına başladığı andan itibaren aralıksız bir şekilde müşteri memnuniyetini ön planda tutup işlerini seri ve titiz şekilde yapmaktadır güler yüzlü ustaları sayesinde klima kullanıcılarının diğer yakınlarına tavsiye ettiği bir kuruluş olmuştur. Soğutmayan klimaların genelde gaz ile sorunları olabiliyor gaz eksikliği gibi gazın fazla olması nedeniyle klima çalışmayabilir. Gaz deşarj işlemini güvenlik kuralları çerçevesinde ustalarımız yerine getirmektedir.

 Etiler Klima Servisi Bakımı

Klima bakımları klimanın kullanım ömrü ve klimadan alınan faydası için son derece hususidir. Zamanında yapılan klima bakımları klimanın bozulmasını önlemekte ve başınıza çıkabilecek arızalardan sizi korumaktadır. Klima sağlığına yararı olduğu kadar insan sağlığına da etkisi çok önemli derecededir. Klima iç ünitesindeki filtrelerde yer alan tozlar insan sağlığı açısından solunum zorluğu çekenler için büyük bir tehlike beslemektedir. Klima bakımları yaparak bu tehlikelerin önüne geçebilirsiniz. Etiler Klima Servisi ustaları kullanıcılarının klimalarını kendi mallarıymış düşüncesinde olduğu için bunu düşünerek bakım yapar ve klima bakımları son derece etkilidir. Klima bakımı hizmeti almak için hafta içi sabah 8:30 akşam 23:00 hafta sonu sabah 09:00 akşam 19:00 arası Etiler Klima Servisi‘ni arayabilirsiniz.

Etiler Klima Servisi Parça Değişimi

Değiştirdiğimiz her yedek parça bir yıl boyunca servisimiz tarafından garanti kapsamındadır ve yedek parçalar ilgili markanın fabrika çıkışlı olup orijinaldir. Parça değişimi sonrası aklınıza gelen her türlü soruyu servisimizi arayarak ya da ustalarımıza sorabilirsiniz. Ustalarımız size her türlü bilgilendirmeyi yapacaktır.

Zeytinburnu Airfel Servisi

Servisi Ara