Etiler Lg Klima Servisi

Etiler Lg Klima Servisi teknik destek ekibinin birikimine teknik katarak servis sunmaktadır. Etiler Lg Klima Servisi diğer markaları da tamir etmektedir. Ustalarımızın onardığı arızalar bir yıl boyunca garanti kapsamında.  Ustalarımız küçüklükten yetişip, mesleki okullarda eğitimlerini almış uzman bireylerdir. Gayemiz klima kullanıcılarını mağdur bırakmamak.

Klima kullanıcılarına kaliteli hizmet sunma güvencesi veriyoruz. Yapılan onarımlar Etiler Lg Klima Servisi merkezi sunucularında kayıtlıdır. Lg klimada sorun çıktığında ilk olarak Etiler Lg Klima Servisi’ni aramalısınız. Lg klima bakımı yaptırmak için Etiler Lg Klima Servisi ile iletişime geçiniz. Yapılan bakım klima parçalarını korumakta. Bakımı yapılan klimaların parçalarının uzun süre işlevselliğini koruduğu gözlemlenmekte. Bozulan Lg klima yerine yeni bir klima almadan önce Etiler Lg Klima Servisi ile görüşerek servis randevu talebinde bulunun. Klima bakımı için hiç bir masraftan kaçınılmamalı. Çünkü bakım cihaz sağlığı için önem taşımakta. Etiler Lg Klima Servisi ekiplerine yaptırırsanız bu klimanızın iyiliği içindir.  Nitelikli servis konusunda akıllara gelen servisiz.

Etiler Lg Klima Servisi Yedek Parça

Periyodik şekilde Lg klima bakımı yaptırmak ustalarımızın işidir.  Yedek parça satışında kullanılan parçalar fabrika çıkışlı. Bu parçalar değiştirildiği andan başlamak üzere bir sene boyunca garantilidir. Takma işlemleri Etiler Lg Klima Servisi yetkili elemanları tarafından yapılmakta. Yedek parça satış fiyatı herkese uygun bir şekilde değerlendirilmiştir.  Etiler’e aynı gün içerisinde servis vermekteyiz.

Lg Klima bakımı
Lg Klima montajı
Lg Klima demontajı (sökümü)
Lg Kanallı klimalarda kanal temizliği
Lg Klimanın devreye alınması
Lg Klima arıza giderme
Lg Screw kompresör tamiri
Lg Pistonlu kompresör tamiri
Lg Klima yıllık bakımları
Lg Klima üfleme ve emiş temizliği
Lg Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
Lg Klima evaporatör (kondanser) temizliği
Lg Klima filtresini yenileme veya temizleme
Lg Klimanın taşınması
Lg Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
Lg Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması
Lg Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini

Avcılar Airfel Servisi

Etiler Lg Klima Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi Ara