Etiler Profilo Klima Servisi

Etiler Profilo Klima Servisi

Etiler Profilo Klima Servisi teknik destek ekibinin birikimine teknik katarak servis sunmaktadır. Etiler Profilo Klima Servisi diğer markaları da tamir etmektedir. Ustalarımızın onardığı arızalar bir yıl boyunca garanti kapsamında.  Ustalarımız küçüklükten yetişip, mesleki okullarda eğitimlerini almış uzman bireylerdir. Gayemiz klima kullanıcılarını mağdur bırakmamak.

Klima kullanıcılarına kaliteli hizmet sunma güvencesi veriyoruz. Yapılan onarımlar Etiler Profilo Klima Servisi merkezi sunucularında kayıtlıdır. Profilo klimada sorun çıktığında ilk olarak Etiler Profilo Klima Servisi’ni aramalısınız. Profilo klima bakımı yaptırmak için Etiler Profilo Klima Servisi ile iletişime geçiniz. Yapılan bakım klima parçalarını korumakta. Bakımı yapılan klimaların parçalarının uzun süre işlevselliğini koruduğu gözlemlenmekte. Bozulan Profilo klima yerine yeni bir klima almadan önce Etiler Profilo Klima Servisi ile görüşerek servis randevu talebinde bulunun. Klima bakımı için hiç bir masraftan kaçınılmamalı. Çünkü bakım cihaz sağlığı için önem taşımakta. Etiler Profilo Klima Servisi ekiplerine yaptırırsanız bu klimanızın iyiliği içindir.  Nitelikli servis konusunda akıllara gelen servisiz.

Etiler Profilo Klima Servisi Yedek Parça

Periyodik şekilde Profilo klima bakımı yaptırmak ustalarımızın işidir.  Yedek parça satışında kullanılan parçalar fabrika çıkışlı. Bu parçalar değiştirildiği andan başlamak üzere bir sene boyunca garantilidir. Takma işlemleri Etiler Profilo Klima Servisi yetkili elemanları tarafından yapılmakta. Yedek parça satış fiyatı herkese uygun bir şekilde değerlendirilmiştir.  Etiler’e aynı gün içerisinde servis vermekteyiz.

 

Profilo Klima bakımı
Profilo Klima montajı
Profilo Klima demontajı (sökümü)
Profilo Kanallı klimalarda kanal temizliği
Profilo Klimanın devreye alınması
Profilo Klima arıza giderme
Profilo Screw kompresör tamiri
Profilo Pistonlu kompresör tamiri
Profilo Klima yıllık bakımları
Profilo Klima üfleme ve emiş temizliği
Profilo Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
Profilo Klima evaporatör (kondanser) temizliği
Profilo Klima filtresini yenileme veya temizleme
Profilo Klimanın taşınması
Profilo Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
Profilo Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması
Profilo Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini

Maslak Vestel Klima Servisi, Maslak Klima Servisi, Maslak Petek Temizleme, Maslak Kombi Servisi, Göktürk Profilo Klima Servisi, Etiler Profilo Kombi Servisi

Share
Tıkla Servisi Ara