Etiler Toshiba Klima Servisi

Etiler Toshiba Klima Servisi teknik destek ekibinin birikimine teknik katarak servis sunmaktadır. Etiler Toshiba Klima Servisi diğer markaları da tamir etmektedir. Ustalarımızın onardığı arızalar bir yıl boyunca garanti kapsamında.  Ustalarımız küçüklükten yetişip, mesleki okullarda eğitimlerini almış uzman bireylerdir. Gayemiz klima kullanıcılarını mağdur bırakmamak.

Klima kullanıcılarına kaliteli hizmet sunma güvencesi veriyoruz. Yapılan onarımlar Etiler Toshiba Klima Servisi merkezi sunucularında kayıtlıdır. Toshiba klimada sorun çıktığında ilk olarak Etiler Toshiba Klima Servisi’ni aramalısınız. Toshiba klima bakımı yaptırmak için Etiler Toshiba Klima Servisi ile iletişime geçiniz. Yapılan bakım klima parçalarını korumakta. Bakımı yapılan klimaların parçalarının uzun süre işlevselliğini koruduğu gözlemlenmekte. Bozulan Toshiba klima yerine yeni bir klima almadan önce Etiler Toshiba Klima Servisi ile görüşerek servis randevu talebinde bulunun. Klima bakımı için hiç bir masraftan kaçınılmamalı. Çünkü bakım cihaz sağlığı için önem taşımakta. Etiler Toshiba Klima Servisi ekiplerine yaptırırsanız bu klimanızın iyiliği içindir.  Nitelikli servis konusunda akıllara gelen servisiz.

Etiler Toshiba Klima Servisi Yedek Parça

Periyodik şekilde Toshiba klima bakımı yaptırmak ustalarımızın işidir.  Yedek parça satışında kullanılan parçalar fabrika çıkışlı. Bu parçalar değiştirildiği andan başlamak üzere bir sene boyunca garantilidir. Takma işlemleri Etiler Toshiba Klima Servisi yetkili elemanları tarafından yapılmakta. Yedek parça satış fiyatı herkese uygun bir şekilde değerlendirilmiştir.  Etiler’e aynı gün içerisinde servis vermekteyiz.

Toshiba Klima bakımı
Toshiba Klima montajı
Toshiba Klima demontajı (sökümü)
Toshiba Kanallı klimalarda kanal temizliği
Toshiba Klimanın devreye alınması
Toshiba Klima arıza giderme
Toshiba Screw kompresör tamiri
Toshiba Pistonlu kompresör tamiri
Toshiba Klima yıllık bakımları
Toshiba Klima üfleme ve emiş temizliği
Toshiba Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
Toshiba Klima evaporatör (kondanser) temizliği
Toshiba Klima filtresini yenileme veya temizleme
Toshiba Klimanın taşınması
Toshiba Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
Toshiba Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması
Toshiba Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini

Fatih Airfel Servisi

Etiler Toshiba Klima Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi Ara